SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan Onayladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da onay verdiği bu on dokuz kanun maddesi yürürlüğe girdi. Resmi gazete ile ilan edilen bu 19 madde ise birçok alan da köklü bir değişiklik arz ediyor.

Erdoğan Onayladı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Mart 2017 - 9:18 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Onaylanan ve yürürlüğe giren kanun da ise şu şekilde konulardan bahsediliyor. Devletler arası imzalana antlaşmaları daha çok bahseden bu kanunlar ise şu şekilde.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da onay vermesi ile resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 19 madde de ise şunlardan bahsediyor. 6804 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Norveç Hükümeti arasında imzalanan enerji antlaşmasına yönelik mutabakat zaptının resmi onaylandığı ve uygun bulunduğu bahsediliyor.  6805 sayılı Türkiye Cumhuriyeti hükümeti ile Sudan Cumhuriyeti Hükümeti ile birlikte Hidrokarbon alanında imzalanan antlaşmanın ve iş birliği mutabakat zaptının onaylanması konusun da  herhangi bir engel olmadığı ve onay verildiği yer alıyor.  Yine ayrıca 6807 sayılı kanun gereğince Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Cibuti hükümeti arasında imzalanan enerji alanında ki mutabakat zaptının imzalanmasın da herhangi bir engel olmadığı bu kanunlar arasında yer alıyor.

Resmi gazete de yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da onay verdiği bu on dokuz madde ülkeler arası imzalanan mutabakatların genel olarak kabulünü içerirken bazı ülkeler ile imzalanan mutabakat kanun ve kurallarının da henüz Cumhurbaşkanı onayı beklediği ifade ediliyor. Buna göre önümüzde ki günler de birkaç maddenin daha onaydan geçmesi bekleniyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı