SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Erdoğan: Tabiat Turizminde Dünyanın İlk 5 Ülkesi Arasında Olmayı Planlıyoruz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ programına katıldı.

Erdoğan: Tabiat Turizminde Dünyanın İlk 5 Ülkesi Arasında Olmayı Planlıyoruz!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 21 Mart 2017 - 16:38 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ programına katıldı. Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte hitap eden Erdoğan, tabiat turizminde dünyanın ilk 5 ülkesi arasına girmeyi planladıklarını söyledi.Erdoğan, “Tabiat turizmi seferberliğini başlatıyoruz. Dünyanın ilk beş ülkesi arasına girmeyi hedefliyoruz” dedi. “Şehirlerimizin etrafı yokluk içinde çirkin gecekondularla bezenirken dahi bu hassasiyet elden bırakılmamıştır” diyen Erdoğan, “Her gecekondunun bahçesine sığdığı kadar ağaç dikilerek, bir farklılık ortaya konmuştur. O gecekonduların çoğu, bugün şehirlerimizi istila eden beton, demir binalarından daha özgündür” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Hollanda ve Almanya’yla yaşanan kriz sonrası gerilen AB ile ilişkilere ilişkin olarak, “İster kişi, ister kurum olsun. AB üyelik süreciymiş, geri kabul anlaşmasıymış, artık hiçbiriyle bizi tehdit edemeyecekler. Hele 16 Nisan’da cumhurbaşkanlığı sistemine bir geçelim, ondan sonra çok farklı bir Türkiye doğacak” dedi. “16 Nisan bittikten sonra masaya oturup, konuşacağız. Gereken neyse onu yaparız” diyen Erdoğan, “Hollanda’da yerlerde sürüklenen Hüseyin Kurt kardeşimin hesabını soracağız” ifadesini kullandı.Avrupa ülkelerinin yüzlerindeki maskenin düştüğünü ve gerçek yüzlerinin ortaya çıktığını belirten Erdoğan, “Benim oradaki vatandaşımı, soydaşımı, aynı zamanda senin de vatandaşın, ata ite nasıl sen ezdirirsin yedirirsin? Bunun insanlıkla ne alakası var, bu nerede görülmüş? Bunlar insanlıktan nasibini almamış, bunlarda insanlık yok, bunlarda vicdan yok, bunlarda merhamet yok. Bunların elinde silah yok sadece Türk bayrağı var, başka bir şey yok.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA