SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan’dan Bir Ziyaret Daha

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir ziyarete daha imza attı. Fakat bu sefer ne yurt dışı ne de bir devlet erkanı bu sefer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir hastanede hasta ziyaretinde bulundu.

Erdoğan’dan Bir Ziyaret Daha
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Şubat 2017 - 9:31 'de eklendi ve 562 kez görüntülendi.

Resmi açılışını yaptığı Mersin Şehir hastanesinde atan hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu ziyareti sırasında hem mutlu oldu hem de hastaların güler yüzüne şahit oldu.
Resmi olarak açılışını yaptığı hastaneyi ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan bu hastane de yani Mersin Şehir hastanesinde yatan tüm hastaları ziyaret etti. Erdoğan ziyaret etmek le de kalmayıp vaktini dikkatli kullanarak hastalar ile yeterli vakit içerisin de sohbet etmeyi de unutmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan aynı zamanda hastaların durumu ve istekleri hakkında da bilgi aldı. Mersin şehir hastanesi ve yapımı tamamlanan tüm kamu binalarının toplu açılış davetine icabet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan buradan da Mersin Şehir hastanesinde yatan hastaları ziyaret etmeyi unutmadı.

Bu ziyaret esnasında ise hem güzel anlar yaşanırken hem de duygulu anlar yaşandı. Bir hastanın odasına girdiği anda hastanın kendisine sarılması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan hastanı hanımı işaret ederek nasıl yengem sana iyi bakıyor mu diye sordu. Hastanın ise evet çok iyi demesi üzerine Erdoğan bak evet dedi diyerek odada bir gülme başlattı. Bir başka hastaya ise sana el öpmek değil bizim senin elini öpmemiz gerekir diyerek elinin öptü.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı