SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Erdoğan’dan Hollanda’ya Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hollanda hükümetinin dün son anda aldığı Fatma Betül Sayan konuşması ile ilgili kararın ardından tüm dünya medyası gözünü Hollanda ve Ankara’ya çevrilmiş halde bulunurken.

Erdoğan’dan Hollanda’ya Açıklama
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Mart 2017 - 9:47 'de eklendi ve 316 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avcılar da yaptığı konuşmada çok sert bir şekilde değerlendirdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu nasıl bir uygulama ki bu nasıl bir düzen ki kesinlikle uygulanabilir veya yaptırım edilebilir bir karar değildir. Bunu hiçbir ekonomik ve sosyal bir düze uydurmanız mümkün değil. Başta Almanya ve Hollanda olmak üzere birçok ülke aldığı bu karar ile güçlü bir Türkiye istemediğinin aslında göstergesi olarak görülmektedir. Bu nasıl bir uygulama ki asla hiçbir kanuna ve düzene uyamaz ki alınan kararın ısrar ile arkasında duruyorlar dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın konsolosluğa girmeme ve uçağının dahi kalkmasına izin verilmemesi ile ilgili olarak Avcılar da yaptığı konuşmada gönderme de bulundu. Erdoğan onlar şimdi bakalım uçak kaldırmıyorlar, bakalım onların uçakları nasıl Türkiye’ye gelecek dedi. Tabi ki bunu sadece diplomasi olarak söylüyorum bunu halk olarak söylemiyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşma da ayrıca genel olarak söylüyorum ki bu uygulamanın cevabı sert bir şekilde verilecek. Bu uygulama kesin bir şekilde diplomasimizi zedeleyecektir. Bir an önce bunun uygulaması kaldırılmalıdır hiçbir ülke ile aramızı bozmak istemeyiz dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA