SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan’dan İstiklal Marşı Mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İstiklal marşının kabulü ile ilgili olarak verdiği mesaj herkesin dikkatini çekti.

Erdoğan’dan İstiklal Marşı Mesajı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 12:18 'de eklendi ve 1.114 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdiği mesaj da İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma törenin de ve günün dolayısı ile bir mesaj yayınladı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdiği mesaj da dün olduğu gibi bu günde bu marş bizim marşımızdır dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü dolayısı ile yayınladığı mesaj da birçok konu üzerin de mesaj verirken ayrıca göndermede de bulundu. Buna göre Erdoğan verdiği mesaj da kesin olarak belirttiğine göre Bu marş dünde bu gün de  olduğu gibi bizim marşımızdır. Bundan şüphesi olanlar veya bunu kaldırmayı düşünenler var ise kesinlikle umduklarını bulamayacaklar bu neden ile kesin olarak belirtiyorum ki sizler bu ülkenin bütünlüğünü varlığını ve birliğini kesinlikle tehlikeye atamayacaksınız.

İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü olarak bilinen 12 Mart Tarihi için yayınlana bu mesaj da Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca milletimiz 16 Nisan da sandık başında bu marşın yıllarca olduğu gibi bize ait olduğunu ve bu marşın nasıl bu günlere geldiğini ve yarınlara da nasıl aktarılacağını gösterecektir. Bu neden ile kesinlikle belirtiyoruz ki sizler bunu asla yapamayacaksınız diyerek sözlerini bitirdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı