SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Esra Erol Yeni Sezonda Devam Edecek Mi? Neden Evlilik Programını Bırakıyor?

Hakkında türlü iddialar ortaya çıkan Esra Erol izdivaç programıyla yeni sezonda ekranda olacak mı? Esra Erol izdivaç programlarını bırakıyor mu? Esra Erol’la bitiyor mu?

Esra Erol Yeni Sezonda Devam Edecek Mi? Neden Evlilik Programını Bırakıyor?
Bu haber Alper tarafından 17 Mart 2017 - 12:23 'de eklendi ve 535 kez görüntülendi.

10 yıldır süregelen izdivaç programı ile insanların izdivacını sağlamaya çalışan Esra Erol yeni sezonda ekranlarda olmayacağını belirtti. İlk olarak Flash Tv’de ekranlara gelmeye başlayan daha sonra Fox tv de ve son olarak atv’de izldivaç programı sunrak milyonların sahibi olan Esra Erol 16 mart perşembe akşamı yayınlanan Esra Erol’la isimli programında yeni sezonda devam etmeyeceğini söyledi. 15 martta Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtuluş’un evlilik programlarını kapatacağım sözüne karşılık Sayın Başbakan Yardımcım kapatın sizde kurtulun bende kurtulayım diye isyan eden Esra Erol bu sezon sonuna kadar programının devam edeceğini fakat yeni sezonda yani 2017 – 2018 sezonunda evlilik programı yapmayacağını açıkladı.Esra Erol evlilik programını bırakıyor mu? neden evlilik programı yapmayacak? 

10 yıldır izdivaç programlarıyla ekranlarda olan Esra Erol kendisine ve programına yönelik atılan iftiralara ve yaptırımlara öyle kızdı ki yeni sezonda ekranlarda olmayacağını belirtti. Geçtiğimiz ay Esra Erol’la programına katılan Ayça programdan ayrıldıktan sonra internet üzerinden bazı açıklamalarda bulunmuş. Esra Erol’la programının sadece bir kurgu olduğunu senaryo üzerinden programın devamlılığının sağlandığını ve oraya izdivaç için katılan insanlarında senaryo dahilinde para alarak oynadıklarını açıklamış.  Esra Erol bu söylemlere karşı artık daha fazla dik duramayacağını katlanamadığını söyleyerek, pes ettim, sezon sonuna kadar Allahın izniyle devam edeceğim. Ben onursuz, şerefsiz bir insan değilim, bu ithamları hak edecek bir şey yapmadım ve yeni sezonda programa devam etmeyeceğim dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı