SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Evin Bodrum Katında Bir Uçak Buldular

İstanbul ili içerisinde kiraladıkları evin bodrum katında bir uçak buldular. Avcılar ilçesinin Ambarlı Mahallesi’nde yer alan boş bulunan bir tane binanın bodrum katını kiralamayı isteyenler sahibini aramaya başladı.

Evin Bodrum Katında Bir Uçak Buldular
Bu haber Vedat Soylu tarafından 01 Mart 2017 - 18:00 'de eklendi ve 443 kez görüntülendi.

Fakat, sahibine ise bir türlü ulaşılamadı. Burayı depo şeklinde kullanmayı isteyenler kapısı ip ile bağlı, zaman zaman ise evsizlerin kalmaya devam ettiği öne sürülen yere girmiş olduğu belirtilen bodrum katına bakmak için aşağıya inen bu kişiler içerde 2 kişilik, ultralight modelde yani hafif uçak sınıfında yer alan, tek motora sahip bir uçağın gövdesi ve kanatları olduğunu gördüklerinde çok şaşırdı.

Binanın bodrum katında sahipsiz uçak parçaları bulunduğuna hiç kimse inanmaz iken, bölge içerisinde işyeri olduğu açıklanan Doğan Bağçi da komşu olan binaya gitti. Bağci ayrıca; ”Senelerdir buradayım. Bu uçak parçalarının buraya girebilmesi nerdeyse imkansız. Kapı genişliği ise buna hiç bir şekildeuygun değil. Bu uçak gövde ve de kanatları buraya tam olarak nasıl gelmiş, niçin getirilmiş bunu anlamak olanaklı değil. Buna hiç kimseyi de inandıramamaktayız” ifadelerine yer verdi. Bodrum kat ile aynı binada yer alan işyeri sahibinin 15 seneden bu zamana kadar ortalıkta hiç bir şekilde görünmediği, kimsenin tarafından da tanınmamakta olduğu ifade edildi.
2 kişilik Kitfox tipinde olduğu açıklanan uçağın yalnızca arka küçük tekerleğinin ve de bazı küçük parçalarının yer aldığı, motor ile ön tekerlerinin sökülmüş olduğu belirlendi. Uçağın ise, ya parçaları birleştirilip burada yapılmış olduğu veyahut hurdaya ayrıldıktan sonrasında meraklısı tarafından alınıp binanın bodrum katına getirilmiş olduğu sanılıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı