SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Faturadan Sonra O’da’ Krizi

Türkiye Büyük Millet Meclisin de meydana gelen fatura krizinin sorumlusu CHP milletvekili Elif Doğan Türkmen şimdide mecliste bir oda krizi ortaya çıkardı.

Faturadan Sonra O’da’ Krizi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Şubat 2017 - 10:13 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

1.2 milyon TL gibi bir telefon faturasından sonra CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da belirttiği gibi istifa eden Elif Doğan Türkmen şimdi ise istifadan hemen sonra Leyla Zana’nın odasını istedi.
Türkiye Büyük Millet Meclis başkanlık divanı üyeliğinden 13 ayda tutarı epey büyük bir rakam olan (1.2 Milyon Türk Lirası) haberleşme faturasından sonra istifa etmek zorunda kalan ve istifa eden CHP Adana milletvekili Elif Doğan Türkmen şimdi ise bir oda krizi ile gündeme geldi. Türkmen meclis kayıtların HDP milletvekili olan Leyla Zana’nın odasının şu anda boş olarak gözüktüğünün ısrarla altını çizerek bu odanın kendisine tahsis edilmesini istedi. Fakat bu isteği meclis tarafından onay almadı. Gerekçe ise her ne kadar odanın boş gözükmesi bir sebep olsa da bu odanın tutuklu olan Leyla Zana’nın adresi olarak gözüküyor olması oldu. Ayrıca tabi olarak tutuklu HDP milletvekili Leyla Zana’ya ait olan mahkeme tutanak ve tebligatlarının da bu odaya geliyor olması oldu.
Mahkeme celbinin ‘’adresinde Bulunamadı’’ gerekçesi ile geri çevrildiği ve buna bağlı olarak bazı evraklarında kapıya asılı olarak bırakılması veya kapı önüne bırakılmasının kötü bir görüntü olduğu gerekçesi ise kayıtlarda boş gözüktüğü de açıklandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı