SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

FETÖ Alevileri Hedef Aldı

15 Temmuz da Türkiye Cumhuriyeti Topraklarını bir esarete sürüklemek isteyen ve yıllarca din adına Türk halkını sömüren bu hain yapı bu halen daha dur durak bilmeden şer oyunlarına devam ederken ayrıca şer planları da ortaya çıkmaya devam ediyor. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ terör örgütünün Türk Silahlı Kuvvetlerinde oluşturduğu yapılanma ile ilgili olarak yürüttüğü soruşturma da bir şer planı daha ortaya çıkardı.

FETÖ Alevileri Hedef Aldı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Şubat 2017 - 8:33 'de eklendi ve 399 kez görüntülendi.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ terör örgütünün TSK içerisinde yapılanmasını araştıran soruşturma kapsamında farklı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Örgütü deşifer etmek için itirafçı olan mahrem imamlardan Haluk S. İsimli kişinin Ankara Başsavcılığı tarafından da bilir kişi olarak gözetim altında ifadesi alındı. Haluk S. Olayın farkına nasıl vardığını ise söyle açıkladı bu olayda şifreli cümle Kardelen uyanacak cümlesi idi sonra bir gün Kardelenler uyanıyor gibi bir cümle duyduğumda şüphelendim çünkü 90’lı yıllarda darbe kanlı mı kansız mı olacak gibi cümleler kurulurken Fethullah Gülen 5. Kat toplantılarında darbe kansız olacak diyordu.
Ayrıca Haluk S. FETÖ terör örgütü öyle bir yapılanmıştı ki bunu kimsenin fark etmesine imkan yoktu. Fakat asıl plan Alevi kardeşlerimizi galeyana getirmek veya onlara ızdırap ederek devlete karşı ayaklanma yapmalarını hedef alıyordu. Bu sayede kesin olarak FETÖ terör örgütü lideri olan Gülen’den kimse hatta cemaatten dahi kimse şüphe duymayacaktı dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA