SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

FETÖ Elebaşının Adresi Gönderildi

Amerika Birleşik Devletleri yeni gelen Başkan Donald Trump yönetimin de FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in iadesi ile alakalı olarak yeşil ışık yakarken aynı zaman da ortaya iade ile ilgili problemler çıktığını da belirtti.

FETÖ Elebaşının Adresi Gönderildi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Şubat 2017 - 10:16 'de eklendi ve 341 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günler de hem Cumhurbaşkanı Erdoğan hem de Başbakan Binali Yıldırım ile yapılan görüşmeler de FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen’in iadesi ile alakalı olarak konuşmalar yapıldı.
Geçtiğimiz Günlerde hem yeni Amerika Birleşik Devleti başkanı hem CIA yeni dönem başkanı ile yapılan görüşmeler sırasında ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden FETÖ terör örgütünün ABD içerisinde bulunan kişilerine yönelik olarak yapılan iade talebi ve görüşmeleri faydalı oldu ki ABD hükümeti İade konusunda yeşil ışık yaktı. Fakat bu sefer de Kanada ile aramızda bulunmayan iade anlaşmasından dolayı FETÖ terör örgütü lideri olan ve Pensilvanya da yaşayan Fethullah Gülen Hakkın da iade talebi bulunulamıyor. Buna göre ABD hükümeti FETÖ mensubu kişilerin hem ABD hem de Kanada da sığınabilecekleri yerlerin adresini talep etti.
Yapılan bu talep sonrasın da adresler gönderilirken en kısa süre içerisinde FETÖ terör örgütü mensuplarının iade edilmesi istenirken bu sayede de ABD hükümeti ile aramız da olan ilişkilerin daha iyiye gideceği belirtiliyor. Bu gelişmeler devam ederken gözler ise Kanada’ya çevrilerek oradan gelecek olan açıklamalara döndü.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı