SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

FETÖ İadesi Olumlu Sinyaller

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş konuk olarak katıldığı bir televizyon programında yöneltilen soruları cevapladı.

FETÖ İadesi Olumlu Sinyaller
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Şubat 2017 - 11:37 'de eklendi ve 345 kez görüntülendi.

Manisa Medya TV kanalından yayınlanan günün konuğu programına konuk olan Numan Kurtulmuş hem gündemi hem de gelişmeleri değerlendirdi. Buna göre kendisine yöneltilen soruları da cevaplayan Kurtulmuş tüm her konuda bilgi verdi.
Anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak açıklamalarda yapan Kurtulmuş Manisa Medya TV kanalında konuk olduğu günün konuğu programında her konuda açıklama yaptı. Numan Kurtulmuş anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi. Bu bir anayasa değişikliği sürecidir bu bir referandum süreci olarak açıklanmalıdır. Kesin olarak yapılan bir seçim değildir. Bu sistem 2019 yılında başlayacak bir sistemdir. Bu sebep ile o yıl belki de Cumhurbaşkanı başka bir isim seçilecek bu gibi ihtimaller bulunuyor iken biz bu yasa tasarısını kabul ediyoruz da onlar neden kabul etmiyor anlamış değilim. Ayrıca CHP vekilleri ne için bu konuda ısrarla terör örgütü PKK’nın destekçisi olan HDP ile aynı safta duruyor.
Numan Kurtulmuş bu konu hakkında bu sözlere yer verirken aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri yeni yönetiminin de Türkiye ile olan ilişkiler konusunda iyi bir netice almak için FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen’in ve yandaşlarının iadesi ile ilgili olarak tutumun iyi gittiğini de ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı