SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

FETÖ’nün İlk Olayı Ortaya Çıktı

15 Temmuz darbe girişiminin yapılmasını planlayan ve bunun öncesinde de Türkiye Cumhuriyetine yıllarca bilinçaltı olarak zarar FETÖ terör örgütü işte Türkiye üzerinde ki ilk kirli oyunlarını bunlar ile başlatmış durumda.

FETÖ’nün İlk Olayı Ortaya Çıktı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 9:16 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre FETÖ/PDY terör örgütü ilk olara kirli oyunlarını bir gazetecinin suikastı ile gerçekleştirdi.
Ergenekon talimatı ise FETÖ elebaşısından geldi. Hazırlanan iddianameye göre ise FETÖ terör örgütünün ilk olarak yapmış olduğu eylem olarak kayıtlara geçen bir detay ise gazeteci Hrant Dink cinayeti olarak geçtiği ortaya çıktı. Yurtta Sulh konseyi tarafından 15 Temmuz Darbe girişimi araştırılırken hazırlanan iddianameye göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlana iddianameye göre Ergenekon talimatı dahi FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen Tarafından verilmiş olup bunun ile beraber yine aynı şekilde bütün faaliyetleri de Yurtdışından kendisinin yönettiği ortaya çıktı. Hatta kısa denilecek faka üzerinden uzun bir zaman geçtiği iddia edilen gazeteci Hrant Dink cinayetinin de FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen tarafından alınan bir karar olduğu ortaya çıktı.
Ayrıca Fethullah Gülen ve yanında bulunan diğer isimlerin Ergenekon davasının başlama emrini verdiği sadece bunun ile kalmayıp Türkiye de tutuklanacak isimlerin dahi listesini gönderdiği ortaya çıktı. Ergenekon davasının başlaması emrini veren Gülen ayrıca bu başlama emrini ise kurye ile örgüt ve yargıya emir gönderdiği ortaya çıktı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı