SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Flash Bellek’te PKK İle FETÖ’nün Gizli Ortaklık Bilgileri Var

Uşak ili içerisinde, FETÖ’ye yönelik soruşturma dahilinde, tutuklanmış olan kişiye ait şifreli bir durumda olduğu tespit edilen flash bellekler içinde, FETÖ’nün elebaşısı Fetullah Gülen’in ses dosyaları ile birlikte PKK terör örgütünün dağ kadrosuna ait bazı görüntülerin ele geçirildiği açıklandı.

Flash Bellek’te PKK İle FETÖ’nün Gizli Ortaklık Bilgileri Var
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Şubat 2017 - 12:11 'de eklendi ve 369 kez görüntülendi.

Uşak ili içerisinde, FETÖ’ye yönelik soruşturma dahilinde, tutuklanmış olan kişiye ait şifreli bir durumda olduğu tespit edilen flash bellekler içinde, FETÖ’nün elebaşısı Fetullah Gülen’in ses dosyaları ile birlikte PKK terör örgütünün dağ kadrosuna ait bazı görüntülerin ele geçirildiği açıklandı.Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının tarafından devam ettirilen FETÖ / PDY soruşturması dahilinde, 4 ay önce örgüte ait kriptolu mesajlaşma uygulamalarından ”ByLock”u kullanmış olduğu iddiasıyla gözaltına alınan ve de mahkemenin tarafından ”Terör örgütülerine üye olma” , ”terör örgütü için finans sağlama” suçlamaları ile tutuklanan D.T’nin iş yerinde ve de otomobilinde ele geçirilmiş olan 2 tane flash belleğin dijital incelemeleri bitirildi.

Şifreli bir durumda olduğu tespit edilmiş olan dijital materyallerde, değişik sanatçıların isimlerinin yazılı olduğu ses dosyalarına ulaşıldı. Ses dosyalarını incelemiş olan polis, şarkılar yerine FETÖ’nün elebaşısı Fetullah Gülen’e ait ses dosyalarına erişti.

Çeşitli sanatçılara ait olan 26 tane şarkı dosyası yer alan materyallerde, terör örgütlerinden PKK’nın dağ kadrosuna ait bazı görüntüler de yer alıyor. Ses dosyalarının adlarının her birine değişik şarkı ve de sanatçı ismi yazılıp, içeriklerinin gizlenmeye çalışılmış olduğu, bu yöntemin ise örgütün gizleme yollarından bir tanesinin olduğu kaydedildi.Dijital materyallerin arasında ele geçirilmiş olan terör örgütü PKK mensuplarının bazı görüntülerini incelemiş olan polis ekipleri, örgütün dağ kadrosu içerisinde yer alan teröristlerin görüntülerinin birleştirilip arka fonda ise bir sanatçının şarkısının çalmakta olduğunu, bu yolla ise terör örgütünün sempatizanlığının yapılmakta olduğunu belirledi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı