SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Gaz İkiz Kardeşleri Aldı

Siirt’te yaşanan acı olayda hayatını kaybeden ikiz kardeşlerin yürek burkan hikayeleri duyanları ağlattı. Sobadan sızan gaz sonucu hayatını kaybeden ikiz kardeşler hakkında edinilen bilgiler duyanları ağlatmaya yetti. Siirt’te sobadan sızan Karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden 23 yaşında ki ikiz kız kardeşlerin cenazeleri yan yana defnedildi.

Gaz İkiz Kardeşleri Aldı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 12:00 'de eklendi ve 982 kez görüntülendi.

Siirt Yenimahalle de dün sobadan sızan gaz nedeni ile hayatını kaybeden 23 yaşında ki ikiz kız kardeşlerin cenazeleri defnedildi. İkiz kız kardeşlerden birisi Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesi Sosyal bilimler Meslek Yüksek okulu mezunu Cahide Türk diğeri ise Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe öğretmenliği son sınıf öğrencisi Nahide Türk’ün cenazesi Diyarbakır Adli tıp kurumunda yapılan otopsinin ardından Pervari ilçesine bağlı Kilis köyünde yan yana defnedildi. Köyde koruculuk yaparak geçimini sağlayan 13 çocuk babası Ahmet Türk’ün çocukları Cahide ve Nahide Türk’ün 6 dakika ara ile doğduklarını ifade etti. hatta gittikleri okulun ve giydikleri elbisenin dahi aynı olduğunu ifade etti.

Cahide ve Nahide Türk’ün vefat etmeden bir gün önce köyde bulunan yakınlarında helallik istediği ve Felsefe öğremenliği okuyan kardeşin staj yapmak üzere gitmeden önce arkadaşları ile birlikte düzenlene veda yemeğine katıldıkları öğrenildi. Gece saatlerinde Cahide’nin kaldığı eve geçen Nahide sabah önce Diyarbakır’a oradan da Bingöl’e geçmeyi planlıyordu. Fakat sabah İş arkadaşlarının Cahide’ye ulaşamaması ikiz kız kardeşlerin cansız bedenini ortaya çıkardı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı