SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Gece Düzenlenen Harekat İle Tepelerine İndiler

Hakkari ili içerisinde Dağ ve de Komando Tugayı’nın özel eğitime sahip komandoları, İzmir Foça’dan gelmiş olan özel eğitime sahip Amfibi Deniz Piyadeleri’nin de katılmış olduğu operasyonlar ile, teröristleri etkisiz bir duruma getiriyor

Gece Düzenlenen Harekat İle Tepelerine İndiler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Şubat 2017 - 14:30 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

Hakkari ili içerisinde Dağ ve de Komando Tugayı’nın özel eğitime sahip komandoları, İzmir Foça’dan gelmiş olan özel eğitime sahip Amfibi Deniz Piyadeleri’nin de katılmış olduğu operasyonlar ile, teröristleri etkisiz bir duruma getiriyor. Komandolar, en son Çukurca ile birlikte Yüksekova ve de Kuzey Irak’ın kesişim noktası olarak bilinen Hisar Dağı’nı teröristlerden tamamen temizledi.Hisar Dağı içerisinde, Türkiye ile Irak sınırının sıfır noktasında yer alan 68. sınır taşının yanına, Şehit Piyade Yüzbaşı Özgür Çevik’in isminin verildiği bir üs bölgesi kuruldu. Bu bölge içerisinde, ilk defa İzmir Foça’dan gelmiş olan özel eğitime sahip Amfibi Deniz Piyadeleri de gerçekleştirilen operasyonlara katıldı ve de çok fazla sayıda terörist etkisiz bir duruma getirildi.

Üs bölgesi içerisinde PKK’lı teröristlerin Avaşin ile birlikte Basyan ve de Zap kampları gece ve gündüz aralıksız bir şekilde izlenip, en ufak bir hareketlilikte ise anında müdahale edilmekte. Hakkari ilinde yapılan operasyonlar ile kış üslenmesine hiç bir şekilde izin verilmemekte olan teröristlerin en büyük korkuları ise yaz ve kış demeden bölge içerisinde operasyonlarını devam ettiren Hakkari Dağ ile Komando Tugayı’nın özel eğitime sahip birlikleri. Hakkari Dağ ile Komando Tugayı’nda yer alan komandolar, terörle mücadele amacı ile özel bir şekilde eğitiliyor.Her türden hava koşulunda örgüte yönelik şoke eden operasyonlar gerçekleştiren komandolar, yine Türkiye’de yer alan en gözde birliklerinden olan ve de İzmir Foça’dan gelmiş bulunan Amfibi Deniz Piyadeleriyle beraber operasyonlar yürütmeye devam ediyor..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA