SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Genç Kız Kaçırıldı. Operasyon İle Kurtarıldı

Kütahya da gerçekleşen bu olay bir kez daha Türk Emniyet güçlerinin her ne olursa olsun görev başın da olduğunu ve bu olaya biz bakmayız demediğini gösteriyor.

Genç Kız Kaçırıldı. Operasyon İle Kurtarıldı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Şubat 2017 - 13:51 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Kütahya da kaçırılan bir genç kız için Kütahya Emniyet güçleri adeta seferber oldu. Kütahya Merkez de gerçekleşen bu olay da 14 yaşında ki bir genç kızın kaçırılması sonucu oldu. Operasyonda ise genç kızı kaçıranların birinin cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı.
Kütahya Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan polis ekipleri dün yine mükemmel ve temiz bir operasyona imza attı. Kütahya Emniyetinden gelen bir diğer açıklama ise kendilerine gelen bir genç kızın kaçırılma iddiası üzerine operasyonu başlattıklarını belirtti. 14 yaşında ki bir gen kızın kaçırılması üzerine operasyona başlayan Emniyet güçleri, Yunus Emre mahallesinde yaşayan ve henüz 14 yaşında olan Elif Y’nin tam 3 ay önce zorla kaçırıldığı iddiası polis ekiplerini harekete geçirdi. Haberin kendilerine ulaşmasının ardından titiz bir çalışma başlattıklarını açıklayan Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş şube kaçırılan genç kızın Dumlupınar Mahallesinde bir Apartmanda olduğunu belirledi.
Kaçırılan 14 yaşında ki genç kızın Kütahya Dumlupınar mahallesinde bir apartman da olduğunu belirleyen polis ekipleri hemen operasyon düzenledi. Operasyonda şahıslar her ne kadar direnmeye çalışsalar da ekiplerin daire kapısını kırarak içeri girmesi ile zanlılar tutuklandı. Genç kızı kaçıranlardan birinin ceza evi firarisi olmak üzere beş kişinin de aynı aileden olduğu ortaya çıktı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA