SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Giresun da Heyelan Yol Kapalı

Giresun da meydana gelen sonrasında trafik felç oldu. Heyelan sonrasında yol trafiğe kapanırken olay yerine gelen ekipler bir diğer artçı heyelan için olabilme olasılığını değerlendirdi.

Giresun da Heyelan Yol Kapalı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Şubat 2017 - 10:07 'de eklendi ve 508 kez görüntülendi.

Buna göre yine aynı bölge de heyelan olma olasılığı çok fazla yüksek olmasa da beklentiler yüzde elliye yakın bir dereceden olabilir açıklama yaptı.
Giresun Şebinkarahisar grup yolu üzerinde meydana gelen heyelan bu yol üzerinde uzun süre trafiği durmasını sağladı. Merkez duroğlu ilçesi ile birlikte dereli ilçesinin 5. Kilometresinde heyelan meydana geldi. Heyelan büyüklüğü ilk başta aslında anlaşılmasa da sonrasında ortaya çıkan hasar kesinkes heyelanın büyüklüğünü ortaya koydu. Heyelan sonrasında karayolunun hem gidiş hem geliş istikameti trafiğe uzun süre kapalı kaldı. Edinilen bilgilere göre bu gece saat 02:45 sularında meydana geldi. Saat 02:45 suların da Giresun’a bağlı Duroğlu beldesi ve Dereli ilçesinin 5. Kilometresinde meydana gelen heyelan gece saatlerinde olması nedeni ile herhangi bir can kaybına sebep olmadı.
Fakat olay esnasında yol üzerinde seyir halinde bulunan araçlar ve yolcu otobüsleri burada heyelan olduğunu son anda fark ettiklerini ve bunun sonucunda hemen araçlarını terk ettiklerini dile getirdi. Her ne kadar araçlarını terk eden yolcular sayesinde can kaybı olmasa da büyük bir maddi hasara sebep oldu. Maddi hasar oluşan araçlar heyelan durduğunda kenara alınsa da kullanılacak bir durumu artık kalmadı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı