SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Gölde Mahsur Kaldılar

Konya da ağ sermek için açılan balıkçılar gölde mahsur kaldı. Konya Beyşehir gölüne ağ sermek için açılan balıkçılar göl üzerinde mahsur kaldılar.

Gölde Mahsur Kaldılar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:36 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

2 balıkçı açıldıktan kısa bir süre sonra havanın kararması ile birlikte gölde mahsur kaldı.Konya Beyşehir gölüne ağ sermek üzere saat 17:00 sularında açılan balıkçı iki arkadaş gölde mahsur kaldı.  Hüyük ilçesine bağlı olarak Budak mahallesinde yaşayan balıkçılardan bir tanesi 62 yaşında ki Rahim Atla bir diğeri ise 34 yaşında ki oğlu Ahmet Atal oldu.  Beyşehir gölüne ağ sermek için açılan baba ve oğul ağ serdikten sonra geri dönmek için harekete geçti. Fakat bu sırada çıkan Rüzgar geriye dönüş yolunda olan baba ve oğula zorluk çıkardı. Bir süre sonra rüzgarın etkisi ile göl üzerinde ki buzlar kırılmaya başladı. Kırılan buzlar ise baba ve oğulun kullandığı tekneyi sıkıştırarak bir köşe de hapsetti.  Kıyıya gelemeyen bu iki balıkçı yaklaşık olarak 500 metre mesafe de mahsur kaldılar.

Batma tehlikesi yaşayan balıkçılar ise hemen telefon ile yardım istedi. Telefon ile istedikleri yardım sonrasında birçok balıkçı ve jandarma ekipleri kurtarmak için seferber oldu.  Fakat olay yerine gelen balıkçı ve jandarma ekipleri oluşan bu kütleleri sebebi açılarak balıkçılara ulaşamadı. Buna bağlı olarak askeriyeden istenen bir helikopter ile bu iki balıkçı kurtarıldı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA