SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Halk Otobüsü İçerisindeki Korku Dolu O Anlar

Kocaeli ilinin Darıca ilçesi içerisinde halk otobüsünde bir tane kadının fenalaştığını görmüş olan araç sürücüsü 30 yaşında bulunan Tayfur Güngör devamlı olarak korna çalıp, flaşörlerini yakıp arabayı hastanenin acil servis bölümünün önüne çekti.

Halk Otobüsü İçerisindeki Korku Dolu O Anlar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 327 kez görüntülendi.

Otobüste yer alan ve de hemşire olduğunu açıklayan bir kadın ise rahatsızlanan kadının dilinin boğazına kaçmaması amacı ile uğraşırken, kadın hastane içerisinde hemen tedavi altına alındı.Darıca ilçesinin merkezinde sefer yapmakta olan halk otobüsüne Osmangazi Mahallesi içerisinden binen bir tane kadın bir zaman sonra rahatsızlandı. Otobüs sürücüsü olan Tayfur Güngör ise rahatsızlanmış olan kadını gördükten sonra hızlıca flaşörlerini yakarak, sürekli korna çalmaya başlayıp Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne doğru hızlı bir şekilde hareket etti. Bu esnada otobüste yer alan bir tane kadın ise hemşire olduğunu belirtip, fenalaşmış olan kadının dilinin boğazına kaçmaması amacı ile uğraşırken, kadın yolcular ise kendisine bu konuda yardımcı oldu. Otobüste yer alan diğer yolcular ise endişe içinde yaşananları izler iken, sürücü de otobüsü Farabi Devlet Hastanesi’nin acil servis bölümünün önüne çekti. Otobüse girmiş olan sağlık ekipleri ise kadını alıp sedye ile birlikte hastaneye taşıdı. Rahatsızlanmış olan kadın ise burada tedavi altına alındı.

Tayfur Güngör ise araç içinde bir tane kadın yolcunun fenalaşmış olduğunu fark ettiğinde hiç bir şekilde tereddüt etmeden hastanenin yolunu tutmuş olduğunu ve de trafikte olası bir kazanın hiç bir şekilde yaşanmaması amacı ile flaşörlerini yakıp, devamlı olarak korna çaldığını belirtip, insanlık görevini de yerine getirmiş olduğunu söyledi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı