SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hamamda Turistleri Taciz ettiler

Karaköy içerisinde 2 sene önce bir tane hamamda 2 Fransız asıllı kadın turiste cinsel bir saldırıda bulunmuş oldukları öne sürülen 4 tane hamam çalışanının yargılanmasına devam edilen davada şikayetçilerden Floriane Lissonde ifadesini verdi.

Hamamda Turistleri Taciz ettiler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 28 Şubat 2017 - 14:30 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

Olay gününü anlattığı esnada yüzü kıpkırmızı olan ve de gerildiği görülmüş olan şikayetçilerden Fransız Turist, 2 sanığında kendisinin mahrem bölgelerine dokunmuş olduğunu anlattı; ”Şikayetçiyim” ifadelerine yer verdi.İddianame içerisinde ”Basit bir cinsel saldırı” suçu ile 4 tane tutuksuz sanığında 7’şer seneye kadar hapisleri istenmekteİstanbul ilindeki 40. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülmüş olan bu duruşmaya şikayetçilerden Floriane L. ve de sanıklardan Osman C. ile birlikte Ahmet K., İbrahim K. ve Cafer A. ile tarafların avukatları katıldı.

Şikayetçilerden Floriane L. ise tercüman eşliğinde alınmış olan ifadesinde Türkiye’ye 3. defa geldiğini, 4 arkadaş olarak hamam gitmeye karar vermiş olduklarını ve olay gününde ise rastgele bir hamama girdiklerini açıkladı. Kadın ile erkek karışık bir şekilde söz konusu hamamı kullanabilecek olduklarının söylendiğini açıklayan Floriane L sonrasında ise; ”Kız arkadaşım olan Zerda ile soyunma odasına girip üstümüzü çıkarttık. Altımızda bir mayo, üstümüzde ise havlu bulunuyordu. Erkeklerde bu şekildeydi. Biz daha öncesinde hamama hiç bir şekilde gitmemiştik içeriğini de bilmiyorduk fakat yavaş yavaş mahrem bölgelerime doğru dokundu. Bundan fazlasıyla rahatsız oldum ve de bunu söyledim. Dokunmamaları konusunda istekte bulundum. Birazcık İngilizce biraz ise beden dilini kullanıp iletişim kurduk. İngilizce olan ”No (hayır)” şeklindeki kelimesinin anlamını bilmektelerdi. Vücudumuzun bütün her yerine dokunuldu ve de üstümüzde hiçbir şekilde kıyafet yok iken yapıldı bu” ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı