SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hastane de Kavga

İstanbul da yaşanan acı verici olay bir kez daha düşünmemiz gerektiğini de ortaya koydu. Neden ve niçin hırs ve öfke insanı işte böyle mahvediyor.

Hastane de Kavga
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Şubat 2017 - 9:00 'de eklendi ve 484 kez görüntülendi.

Hastane otoparkında çıkan bu kavga da bir kişi öldü bir kişi ise ağır şekilde yaralandı. İstanbul Haseki eğitim ve araştırma hastanesinde otopark içerisinde çıkan kavga akıllara sebep verirken aynı zamanda çıkma sebebi ise hepten durgunluk verici cinsten.
İstanbul Haseki eğitim ve araştırma hastanesinde yaşanan bu olay gerçekten hem de gerçekten akıllara durgunluk veriyor. İki grup arasında çıkan kavga da ise bir kişi hayatını kaybetti bir kişi ise ağır şekilde yaralandı. Araç otoparkında manevra yapmak isteyen Mehmet Şirinkaya ve Oğlu Veysel Şirinkaya ile birlikte beş kişilik bir grup arasında tartışma çıktı. Taraflar arasında önce sözlü olarak başlayan bu tartışma da sesler yükselmeye başlayınca çevrede bulunan vatandaşlar müdahale etmeye çalıştı. Fakat iki tarafta bunun ile yetinmeyip ve sakinleşmeyip sadece bir manevra var diye yumruk yumruğa kavga etmeye başladı.
Tartışmanın yumruklu kavgaya dönüşmesi ile birlikte baba Mehmet Şirinkaya ağır şekilde yaralandı ve bu yaralanma sonucunda Haseki eiğitim ve araştırma hastanesinde yoğun bakıma alındı. Oğlu ise hafif şekilde yaralandı. Şirinkaya ailesinin yakınları olayı haber alır almaz hastaneye geldi bunun üzerine olay yerine daha fazla bir kayıp olmasın diye çevik kuvvet ekipleri geldi fakat baba Mehmet Şirinkaya hayatını kaybetti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı