SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Hayatı Daha Küçük Yaşta Zehir Olmuş

Boşanmak isteyen eşinin kahvesine zehir koyan Gurbet isimli kadın daha on dört yaşın da evlendirildi. 

Hayatı Daha Küçük Yaşta Zehir Olmuş
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:35 'de eklendi ve 254 kez görüntülendi.

Kendisinden on yaş büyük olan eşi Cengiz E. İle evlendirilen Gurbet E. İsimli genç kadın on dört yaşında evlendiği Cengiz E. İle evliliğinde ise daha ilk günden bu yana eziyet görmeye başladı.On dört yaşında kendisinden on yaş büyük olan Eşi Cengiz E. İle evlendirilen Gurbet E. Daha ilk günden bu yana Cengiz E. Tarafından eziyet görüyormuş. Buna rağmen eşine on sekiz yıllık evlilik hayatında tam olarak üç çocuk dünyaya getiren Gurbet E isimli kadın eşinden boşanmak isteyince bu kez eşi tarafından tehdit edilmeye başlandı. Eşi tarafından tehdit edilen Gurbet E yüzüne kezzap atılmak ile tahdit edilmek ile kalmayıp bununla beraber de kalmayan eşi tarafından zehirlenerek öldürüldü. Gurbet henüz yaşının genç olması sebebi ile eşi tarafından içtiği kahveye zehir katılarak ölüme mahkum edildi.

Eşinin kahvesine zehir katan üç çocuk babası Cengiz E ise Eşinin kahvesine zehir katıp onu öldürmek suçu ile birlikte yardılanırken mahkeme tarafından 20 yıllık bir ölüme mahkum edildi.  Gördüğü fiziki ve biyolojik şiddetlere artık dayanamayan Gurbet E boşanma davası açtı. Fakat bu dava dahi yetmedi zanlı Cengiz E için çünkü bu sefer de eşini öldürmek üzere harekete geçti ve bunu başardı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA