SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayvan Sevmekte Artık Suç Oldu

İzmir de meydana gelen bu olay artık insanlık mı bitti sorularını akıllara getirirken bu olayın yaşanması ise sosyal medya hesapları üzerinden birçok kez paylaşılarak bu haftanın en dikkat çekici paylaşımı olacağı kesin.

Hayvan Sevmekte Artık Suç Oldu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 31 Ocak 2017 - 13:50 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi.

İnsanlık mı yoksa insan görünümlü olmaya çalışmak mı gerçekten bilinemez. İzmir Torbalı da meydana gelen bu olay da yaşlı bir kadın köpek bakma isteyince komşuları tarafından tartaklandı.
İzmir Torba da meydana gelen ve insanlığın tekrar sorgulanması gerektiğini gösteren bu olay sosyal medya üzerinden dikkatleri çekti. Torba ilçeisn 74 Yaşında bulunan Fatma Özkan evini bulunduğu sitenin hemen önünde kör ve sakat bir köpeğin bakımını yapmaya başlayınca olası tepkiler gelmeye başladı. Aslında olası değil olmaması gereken tepkiler gelmeye başladı. Sadece bu köpeğin değil civarda bulunan diğer köpeklerin bakımını yapan Fatma Özkan ilk önce eşi ve sonra İzmir müftülüğünde din görevlisi olarak çalışan M.Ö tarafından azarlandı.
Bakmayacaksın!!!
Olay esnasında komşulardan birinin cep telefonu ile görüntülenen bu olay ise görüntülerden anlaşılacağı üzere Fatma Özkan köpeğin bakımını yapmaya gideren eşi ve İzmir Müftülüğünde din görevlisi olarak çalışan M.Ö isimli kişi tarafından önü kesiliyor. Önü kesilen Fatma Özkan gitmeye çalışınca eşi ve M.Ö tarafından yüksek sesle bu köpeğe bakmayacaksın şeklinde uyarılar ve tartışmalar başlıyor. Olayın görüntüleri sosyal medya da hızla yayılırken Fatma Özkan’a ise destekler artıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı