SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Helikopter E-5 Karayoluna Düştü

İstanbul’da akıl almaz bir kaza meydana geldi. Saat 11.15’te İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan kalkan bir helikopter kalkıştan yaklaşık 10 dakika sonra Büyükçekmece’de yüksek bir yapıya çarparak düştü.

Helikopter E-5 Karayoluna Düştü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Mart 2017 - 15:18 'de eklendi ve 749 kez görüntülendi.

Daha sonra edinilen bilgilere göre Eczacıbaşı şirketine ait olduğu öğrenilen helikopterin içerisinde 7 kişi olduğu bildirildi. Helikopter içerisinde 2 pilot, 1 Türk ve 4 yabancı olduğu bildirildi. Kaza yapan helikopterde Eczacıbaşı firmasının üst düzey yöneticilerinin hayatını kaybettiği belirtildi. Helikopter pilotunun adı Alaaddin Nacar olduğu tespit edildi. Helikopterin düşmesinin ardından olaya ait video kayıtları, sosyal medyada paylaşıldı. Görgü tanıkları helikopterin kuleye çarpmasının ardından dönerek düştüğünü söylediler.
Büyükçekmece Belediye Başkanı’nın yaptığı açıklamaya göre helikopterdeki 7 kişinin hayatını kaybettiği ve olay yerine sevk edilen itfaiye araçlarının kaza sonrası çıkan yangına müdahale ettiği öğrenildi.
Helikopterin, Atatürk Havaalanı’ndan Bilecik Bozöyük’te bulunan Eczacıbaşı fabrikasına gezi amaçlı gitmek için havalandığı bildirildi.
Kaza yapan helikopterin düştüğü sırada karayolunda araç yoğunluğunun olmaması can kaybını önledi. Parçalanarak düşen helikopterin düştüğü yerde araç bulunmaması olası bir facianın önüne geçti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı