SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Helikopterde Destek Verdi

Dün gece saatlerin de İstanbul da hareketli dakikalar yaşanmaya başladı. İstanbul Sultangazi de gerçekleşen bu hareketli dakikalar emniyet ekipleri ve güvenlik güçlerinin terör örgütü DHKP-C merkezlerine ve inlerine yapmış olduğu operasyon sayesinde gerçekleşti.

Helikopterde Destek Verdi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Şubat 2017 - 9:53 'de eklendi ve 383 kez görüntülendi.

Türk Emniyet Ekiplerinin uzun süredir izlemekte olduğu terör örgütü DHKP-C mensuplarına yönelik olarak yapılan operasyonlar dün gece İstanbul da Hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu.
İstanbul da yaşanan bu hareketli dakikalar ise İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan ve vurucu öldürücü darbelerin unutulmaz ismi olan Terör ile mücadele ekiplerince uzun süredir takip edilen terör örgütü DHKP-C mensuplarına yönelik olarak, İstanbul Sultangazi de gerçekleşti. Bir adres değil birkaç adrese birden gerçekleşen bu eş zamanlı operasyonlar aynı zamanda havadan destek vermek üzere helikopterler kullanıldı. Gazi mahallesinde düzenlenen bu operasyonlar da Polis ekipleri çok dikkatli ve titiz bir şekilde hareket ederken aynı zaman da olay yeri çevresinde ise çok geniş olmak kaydı ile güvenlik önlemleri aldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı terör ile mücadele ekiplerinin gerçekleştirmiş olduğu bu eş zamanlı operasyonlar ise terör Örgütü DHKP-C mensuplarına ve İstanbul merkezine indirilen büyük bir darbe olacağı tahmin ediliyor. Buna İstanbul Emniyet Müdürlüğünden gelen açıklama da bu tip operasyonların devamının geleceğine ve Türkiye Cumhuriyeti bu gibi kan emici örgütlerden kurtulana kadar Emniyet Güçlerinin nerede olursa olsun her an görev başında olacağını belirtti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı