SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hırsız Polise Sıktı

Sakarya da gerçekleşen akıl almaz olayda bu sefer bir ceza evi firarisi hırsızlık yaparken polis tarafından fark edilen polise sıktı.

Hırsız Polise Sıktı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:25 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

Polise sıktı ifadesi herhangi bir şekilde anlaşılmasın bu sefer hırsız olan kişi polise biber gazı sıkarak olay yerinde uzaklaşmaya çalıştı. Yakalanacağını anladığı sırada yapan hırsız bütün çabalarına rağmen yakalanmaktan kurtulamadı.Sakarya da hırsızlık yaparken yakalanan ve ekiplerden kaçmaya çalışan bir hırsızın aslında ceza evi firarisi olduğu anlaşılınca olay daha da vahim bir duruma gelerek polis ekipleri tarafından koşturmaca başladı.  Ceza evi firarisi olan hırsız ise polisler ile göz göze geldiği anda elinde tutmuş olduğu biber gazı ile polislere müdahale ederek olay yerinden kaçmaya çalıştı.  Kent genelin da yaklaşık olarak bir ay gibi bir süre de 15 adet evden hırsızlık yaptığı belirlenen cezaevi kaçağı Engin K isimli şahıs uzun bir çalışma ve çaba sonucunda asayiş şube ekipleri tarafından kaldığı yer tespit edildi.

Uzun çalışmalar sonucu kaldığı yer tespit edilen Engin K bölge de bir hareketlilik olduğunu ve buna bağlı olarak giriş ve çıkışların kapatıldığını fark edince derhal kaçmaya başladı. Kaçma girişiminde ise öyle bir görüntü ortaya çıktı ki şaşırtıcı oldu. Kendisine son derece yaklaşan polis ekiplerine biber gazı sıkarak olay yerinden uzaklaşmaya çalışan 45 yaşında ki Engin K. Sonun yakalandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı