SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hırsıza Vatandaştan Dayak

Beşiktaş’ta yaşana olay da hırsıza meydan dayağı atıldı. Beşiktaş da bir minibüsten inen genç kızın araçtan indiği sırada telefonunu çalan vatandaşa meydan dayağı atıldı.

Hırsıza Vatandaştan Dayak
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Şubat 2017 - 10:13 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

Genç kızın cep telefonunu çalmaya çalışan ve bu esnada far edilen hırsız önce çalmadığını iddia etti. fakat daha sonra koşarak kaçmaya başlayınca çevrede bulunan vatandaşla tarafında yakalanarak dayakla etkisiz hale getirildi.
Beşiktaş’ta meydana gelen ve bir yolcu minibüsünde gerçekleşen olayda minibüsten ineceği sırada cep telefonu çalınan genç kız bunun ile birlikte hemen arkasında gelen vatandaşa dönerek telefonumu gördünüz mü telefonum yok dedi. fakat arkadan gelen vatandaş benim telefonum bende seninki nerde dediği anda genç kız şüphelendi. Buna göre vatandaşın daha da üstüne gitti. Fakat kiş üsteleyerek ben almadım dese de koşarak kaçmaya başlayınca olay yerinde her şey anlaşıldı. Genç kızın bağırması ile birlikte olay yerinde bulunan diğer vatandaşlar hemen hırsızın peşinde koşmaya başladı. O esnada olay yerinde geçen bir taksi önce yavaş bir şekilde hırsıza vurdu hırsızın yere düşmesi ile birlikte diğer vatandaşlar yakaladı.
Yakalanan hırsıza vatandaşlar tarafından dayak atılmaya başlanınca olay yeri bayağı bir kalabalık oluştu. O esnada derhal polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri aynı zaman da vatandaşların zaten etkisiz hale getirdikleri hırsızı alarak karakola götürmesi için bir diğer ekibe verdiler.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı