SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hülya Avşar ”Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye” Geri Dönüyor!

7’den 70’e herkesin yeteneklerini sergilediği ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında jüri değişiklikleri yaşanmıştı. Yeni gelen habere göre bir sezon aradan sonra Hülya Avşar tekrardan yarışmaya jüri olarak geri dönüyor!

Hülya Avşar ”Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye” Geri Dönüyor!
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 08 Temmuz 2017 - 12:32 'de eklendi ve 1.162 kez görüntülendi.

Ekranların sevilen yarışmalarından Yetenek Sizsiniz Türkiye’de son zamanlarda jüri değişikliği gündeme gelmişti. Yapımcılığını Acun Medya – Acun Ilıcalı’nın üstlendiği yarışma, yayınlandığı ilk bölümlerden bu yana büyük ilgi topladı. Son zamanlarda jüri değişikliği yaşanması haberleri ile gündeme gelen programdan yeni bir haber daha geldi. Bir sezon aradan sonra Hülya Avşar tekrar Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına jüri olarak geri dönüyor. Efsane yarışmanın ilk jüri üyesi Hülya Avşar oldu!

Gelen bu haberden sonra Hülya Avşar, hem Star TV’de ”Hülya Avşar Sohbeti” isimli program ile hem de TV8 ekranlarında yayınlanacak olan ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” isimli yarışma ile her iki kanal ve programda birden izleyici karşısına çıkacak.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı