SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İDO ve BUDO Yine İptal Etti

Geçtiğimiz günlerde haberi verilmiş olan olumsuz hava şartları ve kar yağışı beklentisi İstanbul ve civarında dünden başlayarak etkisini göstermeye devam ederken aynı zaman da İstanbul ve Bursa gibi şehirlerin ulaşımında büyük bir katkı sağlayan deniz otobüsü seferlerini de etkiliyor. İDO ve BUDO ile yolculuk yapacak olan vatandaşlarımızın bazı seferlerin iptal edildiğini bilmesi gerekir. Buna göre İDO ve BUDO tarafından yapılan açıklama kapsamın iptal edilen seferler şu şekilde sıralanmakta;

İDO ve BUDO Yine İptal Etti
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Şubat 2017 - 16:00 'de eklendi ve 296 kez görüntülendi.

İDO SEFERLERİ-06.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü -07.00 Yenikapı – Bandırma Hızlı Feribot

BUDO SEFERLERİ

08.00 Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci),08.30 Bursa (Mudanya)-İstanbul (Büyükçekmece) ve İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya),

09.00 Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas),

09.30 Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci)Büyükçekmece’den Mudanya’ya saat 10.30’da, Eminönü/Sirkeci’den Mudanya’ya 10.45’te başlaması gereken seferler de aynı gerekçeyle yapılamayacak.

Dün de İstanbul Deniz Otobüsü Kullanıcıları ve Bursa Deniz Otobüsü kullanıcılarına ve bu tip yolculuk yapan vatandaşlarımıza yine aynı şekilde bazı seferlerin iptal edildiğini haber verirken bu gün içinde bazı seferlerin iptal olabileceğini de belirtmiştik. Yine yarın Marmara ve kıyısın da beklenilen ve bu gece yarısından itibaren etkili olması beklenen kar yağışı nedeni ile de bazı seferlerin iptal olması bekleniyor. Bu sebep ile yolculuk yapacak olan vatandaşlarımızın kontrol etmeden seferlerin durumuna bakmadan yola çıkmamasını öneririz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA