SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İki Cinayet Arası Bağlantı

Manisa da ambülans şoförünün dikkati bu şekilde iki cinayet arasında bulunan bağlantıyı meydana çıkardı. Yatağında ölü olarak bir bebeğin kendiliğinden öldüğü iddiasının yalan olduğu bu şekilde ortaya çıktı.

İki Cinayet Arası Bağlantı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 12:35 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.

Ambülans şoförü öyle bir detaya dikkat çekti ki bebeğin kendiliğinden değil resmen boğularak öldüğü ortaya çıktı.Ambülans şoförü Nevruz Karayel dikkatli tespiti ve yazdığı olay hakkında ki görüşleri ile birlikte 3,5 ay önce yatağında yatarak ölü bulunan bir bebeğin cinayeti hakkında ki bütün gerçeklerin ortaya çıkmasını sağladı.  Nevruz Karayel Acil Tıp Teknisyenleri ve teknikerleri ATT Der tarafından yapılacak olan bu yıl ki dördüncü altın ambülans yarışmasında gerçekten destek beklediğini belirtti. Nevruz Karayel  35 ay önce ölü olarak bulunan bebeğin annesinin bir başka cinayet ile yargılanması olayında gerçekleri meydana çıkaran detayları mahkemeye iletti. Mahkeme ise yaptığı inceleme sonucunda ambülans şoförü Nevruz Karayel’in aldığı tespitlerin gerçek olduğunu buna bağlı olarak annenin bir cinayet ile yargılanmayacağını iki cinayet ile birlikte yargılanacağına karar verdi.

Ambülans şoförü Nevruz Karayel gerçekleştirdiği bu tespit ile birlikte herkesin gönlünde tahta kurarken aynı zamanda ATT DER olarak düzenlene Altın Ambülans yarışmasında da destek beklediğini açıkladı. Yaptıkları ile küçücük bir çocuğun katili olan annenin yargılanması için adalete de yardım etmiş oldu. Mahkeme ise anneyi bir değil iki cinayetten yargıladı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA