SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İnönü Yalısı İkinci Kez Kurtuldu

İnönü yalısı ikinci bir kez daha icardan son anda kurtuldu. Sevvinç v Erdal İnönü çiftine ait olan yaklaşık olarak 100 yıllık bir tarihe sahip yalı ikinci bir kez daha icradan kurtuldu.

İnönü Yalısı İkinci Kez Kurtuldu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Mart 2017 - 7:22 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Erdal İnönü ve Sevinç İnönü isimli çifte ait olan 100 yıllık bir geçmişe sahip Komodor Remzi Bey yalısı alacaklı olan firmanın satıştan vazgeçmesi ile birlikte icradan kurtarıldı.Sevinç ve Erdal İnönü çiftine ait olan 100 yıllık bir tarihi geçmişe sahip Komodor Remzi Bey yalısı alacaklı olan Fiba Holding isimli şirkete ait olan Güven Varlık yöntemi AŞ’nin vazgeçmesi ile satış durduruldu. Bu sayede 100 yıllık bir maziye sahip olan bu yalı son anda icra kurbanı olmaktan kurtarıldı. Her ne kadar haklı bir sebep ile dahi olsa bu şekilde bir tarihe mazi olan binaların satışı olmamalıdır.  İstanbul Boğaziçi mevkiinde en gözde Osmanlı tarihini taşıyan o dönemin hakkında nerede ise yaşayan tarih diyebilecek seviyede benliğini koruyan bir yalı.

Boğaziçi için nerede ise bir tarih olarak bilinen ve görenlerin dahi hayret içinde baktığı ayakta duran yalı sevinç ve Erdal İnönü çiftine ait. Bu yalı ise Fiba holding bünyesine bağlı olan Güven Varlık AŞ’nin satış işleminden vazgeçmesi sayesin de son anda icra memurlarının elinden alındı. Yoksa bir tarih daha icar kurbanı oluyordu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı