SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İş Merkezinde Feci Ölüm

  Erzurum da feci bir şekilde can veren baba iş merkezine oğlunu ziyarete geldiği esnada can verdi.

İş Merkezinde Feci Ölüm
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 12:49 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Oğlunu görmeye gelen baba Vasfi Keleş geldiği iş merkezinde dördüncü katta iken oğlunu ziyaret geldiği anda dengesini kaybederek düştü. 20 metre yükseklikte dengesini kaybederek düşen baba düştüğü anda hayatını kaybetti.Erzurum da yaşan feci kazada hayatını kaybeden baba ile ilgili olarak ortaya çıkanlar. Yürekleri burktu. Oğlunun çalıştığı iş merkezine gelen baba Vasfi keleş burada oğlunu çalıştığı yerde ziyaret etmek için geldi. Oğlunu çalıştığı yerde görmek ve çalıştığın yerin nasıl bir yer olduğunu bilmek isteyen baba Vasfi Keleş dördüncü katta iken dengesini kaybetti yaklaşık olarak 20 metre yükseklikte dördüncü kattan aşağı düşen Baba ise yere çakıldı. Vasfi Keleş yer çakıldığı anda etrafta bulunanlar ne olduğunu anlamasa da yerde bulunan kanlar olayı anlatmaya yetti. Dün gerçekleşen olay saat 21:30 sularında Erzurum Yakutiye İlçesi çaykara caddesi üzerinde bulunan bir iş merkezinde meydan geldi. İş merkezinin dördüncü katında esnaf olan oğlunu görmeye gelen baba Vasfi Keleş daha sonra katta bulunan diğer mağazalara da uğradı.

Mağazalara uğraya 65 yaşında ki baba Vasfi keleş katta yürürken bir anda rahatsızlandı. Demir korkuluklara dayanarak destek almaya çalışan baba bu sırada dengesini kaybederek düştü. 20 metre yükseklikten düşen baba ise olay yerinde hayatını kaybetti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı