SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İstanbul da Operasyon

İstanbul Emniyet müdürlüğü tarafından Türk Silahlı kuvvetleri ile birlikte ortak yürütülen operasyonlar devam ederken aynı İstanbul Emniyet Müdürlüğü başarılı personeli çoğu kez TSK desteği almadan operasyonlarını bitiriyor.

İstanbul da Operasyon
Bu haber Toprak Çınar tarafından 23 Şubat 2017 - 10:12 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

İstanbul Emniyet müdürlüğü tarafından Türk Silahlı kuvvetleri ile birlikte ortak yürütülen operasyonlar devam ederken aynı İstanbul Emniyet Müdürlüğü başarılı personeli çoğu kez TSK desteği almadan operasyonlarını bitiriyor. Terör örgütlerine yönelik birçok ilde eş zamanlı olarak yapılan operasyonlar kapsamın da ise çok sayıda gözaltı bulunmakta.
İstanbul Emniyet müdürlüğüne bağlı olan polis ekipleri terör örgütü DHKP-C mensuplarına yönelik olarak operasyonlarına her geçen gün hız kesmeden devam ederken bunlardan bir tanesine daha eş zamanlı olarak birçok ilde imza attı. Alınan bilgiye göre ise İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan terör ile mücadele ekipleri İstanbul Sultangazi de ve bu şekilde birçok yerde aynı anda operasyonlar düzenledi. Düzenlenen operasyonlar Sultangazi, Beyoğlu, Kartal, Ümraniye ve Sancaktepe olmak üzere buralarda yapıldı. Düzenlenen operasyonlara ise özel harekat polisleri de destek verdi. Okmeydanı ile birlikte Mahmut Şevket paşa mahallesini de içine alan yerlerde geniş güvenlik önlemleri alınarak bazı adreslere operasyonlar düzenledi.
İstanbul Emniyet Müdürlüüğüne bağlı olarak Terör ile mücadele şubesi polisleri işini o kadar titiz yaptı ki operasyonlar kapsamın da helikopter desteği bile düşünüldü. Ayrıca bunun yanı sıra zırhlı araçlar ile birlikte sokak başlarını tutan özel harekat polisleri de operasyonlar da direkt olarak yerini aldı. Yapılan operasyonlar kapsamında evlerde geniş arama yapan polis ekipleri henüz gözaltı ile iliği olarak bir açıklama yapmadı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı