SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Jandarmayı Kandırmaya Çalıştı

Kırklareli’nde meydana gelen bu olay akıllara durgunluk verecek cinsten. İki kişi hazine aramak için öyle bir yöntem buldu ki sanırsınız bir aptallık fakat değil halen biri bulunamadı.

Jandarmayı Kandırmaya Çalıştı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Şubat 2017 - 13:35 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Jandarma komutanlığını kozmik oda ve hazine var diyerek kandırmaya çalıştı. Hem de kendisini özel kuvvetler istihbarat daire başkanı olarak tanıttı.
Kırklareli’nin Vize ilçesi kıyı köy beldesinde meydana gelen bu olay da Jandarma ekiplerini kandırarak hazine aramaya çalışan iki kişiden biri yakalanırken diğeri ise halen aranmakta. İki arkadaştan bir tanesi Ş.A ismi ile bilinen arkadaş jandarmaya gelerek Kıyı köy beldesi Kurudere mevkisin devletin envanterine kayıtlı olarak bilinen ve devletin hazinesinde bulunan kozmik oda ve altın parçalarını çıkarma dalış yapacağını bildirdi. Fakat bunu yaparken öyle bir yönteme başvurdu ki şaşırmak lazım. Kendisini özel kuvvetler istihbarat daire başkanlığında görevli birisi olarak tanıttı. Ayrıca yapacağı dalış içinde yasal olarak izin istedi.
Bu iki kafadar sadece bunun ile kalmayıp tahminlerine göre suyun dibin de devlet hazinesine bağlı olarak 12-20 kilograma yakın altın ve çok sayıda altın değerinde hazine mücevheri bulunduğunu iddia etti. bunu yapan bunu da yapar bununla da kalmayıp çıkardıkları hazine ve altından kendilerine bir pay verilmesi gerektiğini de ifade ettiler. Bu iki hazine kaçakçısı arkadaştan birisi tutuklanırken diğeri halen meydanda yok fakat ekipler aramaya devam ediyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA