SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kadıköy de Silahlı Kavga

Kadıköy de bu gece saatlerinde meydana gelen silahlı kavga da henüz sadece bir yaralı olduğu açıklanırken olay yerinden ve ya polis ekiplerinde henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kadıköy de Silahlı Kavga
Bu haber Toprak Çınar tarafından 20 Şubat 2017 - 11:11 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.

İki grup arasında çıkan önce sözlü tartışmanın sonrasında silahlar konuştu ve olay yerinde bir vatandaş yaralandı.
Alınan bilgiye göre iki grup vatandaş önce sözlü olarak tartışmaya başladı. Bu sözlü tartışma esnasında her iki grupta sakin ve şaka ile karışık kavga ederken aralarından bir kişinin küfürlü konuşması sonucunda sinirler gerildi. Bunun üzerine silahlar çekildi. İki grupta olayı sakinleştirmeye çalışsa da öncesi de sözlü olarak başlayan kavganın sonunda çekilen silahlar konuştu. Silahların konuşması ile birlikte iki gruptan bir kişi yaralandı. Kadıköy Kızılıtoprak’ta henüz bilinmeyen bir neden dolayısı ile iki grup arasında çıkan sözlü tartışma çok kısa bir sürede silahlı kavgaya dönüştü. Sözlü tartışma sonrasın da biraz yumruklu ve küfürlü kavgaya dönüşen olay da en sonunda silahlar konuştu.
Kavga esnasında kendini tutamayan ve henüz ismi bilinemeyen bir kişi belinde bulunan silahı çıkararak ateşledi. O esnada kurşun E.V isimli şahsa isabet edince yaralandı. Olay yerine hemen 112 acil yardım ekipleri ve polis ekipleri çağırıldı. Olay yerine gelen 112 acil yardım ekipleri yaralı E.V isimli şahsa olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak daha ambulans ile hastaneye kaldırdı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı