SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kamu Yararına Çalışırken Dolandırdı

Adana da işlemiş olduğu bir suç kapsamında uzun süreden bu yana uygulana kamu yararına çalışma işlemi ile ilgili olarak Adliye de çalışan Habibe Çelik isimli şahıs büyük bir olaya imza attı. Edinilen bilgiye göre Çelik çalıştığı esna da bir hakim cübbesi ile fotoğraf çektirdi. Bu fotoğraf sayesinde bir kişiyi davasına bakmak ile dolandırdı.

Kamu Yararına Çalışırken Dolandırdı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Şubat 2017 - 12:00 'de eklendi ve 476 kez görüntülendi.

Adana da işlemiş olduğu suç kapsamında kamu yararına çalışma cezası alan Habibe Çelik pes dedirten bir iş yaptı. Çelik çalıştığı adliye de bir hakim cübbesi fotoğraf çektirdi. Bu fotoğraf sayesinde ise bir kişiyi davasına bakmakla kandırdı ve sekiz bin TL gibi bir vurgun yaptı. Kendisini zabıt katibi olarak tanıtan Habibe Çelik bir kişiyi kandırdı ve dava edildi. Davanın ilk duruşması ise Adana 6. Ağır ceza mahkemesinde gerçekleşti. Davaya tutuksuz olarak yargılana habibe çelik ile birlikte şikâyetçi olan Ali Sunar ve avukatları katıldı. Duruşmaya puset içinde bulunan bebeği ile birlikte gelen sanık Habibe Çelik hükümlü olması nedeni Adana 6. Aile mahkemesin de denetimli serbestlik müdürlüğü tarafından çalışmak üzere görevlendirildiğini ifade etti.

Ayrıca çektiği fotoğrafı ise sosyal medya da bana nasip olmadı darısı kızıma diyerek paylatığını suç işleme kastının olmadığını da ifade etti. Sunar ise kendisini adliyede memur olarak tanıttığını buna bağlı olarak kendisinden 144 bin TL gibi bir para istediğini ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı