SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kanlı İnstagram Kavgası

Konya da meydana gelen İnstagram kavgası kanlı bitti. Bir ağır yaralı ise hastaneye kaldırıldı. Konya da yaşayan 17 yaşında ki Enes Buğra A. İnstagram üzerinden 18 yaşında ki Ahmet Öğüt’ü kendisine küfür ettiği gerekçesi ile bıçakladı. Defalarca bıçaklanan Ahmet Öğüt ise ağır bir şekilde yaralandı. Yaralı derhal hastaneye kaldırılırken durumunun ciddiyetini koruduğu ifade ediliyor.

Kanlı İnstagram Kavgası
Bu haber Toprak Çınar tarafından 31 Ocak 2017 - 13:54 'de eklendi ve 414 kez görüntülendi.

Konya da meydana gelen bu elim olay aslında sosyal medya hesaplarının ve internetin önüne geçilemez kötü yanlarının bir örneği olarak da gösterilebilir. Bu elim olay da 17 yaşında bir genç olan Enes Buğra A. Sosyla medya hesabı olan İnstagram da yine bir başka İnstagram kullanıcısı olan Ahmet Öğüt’ün kendisine küfür ettiği gerekçesi ile bıçakladı. Üstelik zanlı Ahmet Öğüt’ü tam olarak 5 yerinden bıçakladı ve bu şekilde bıraktı. Olayı fark edenler hemen 112 acil yadım ekiplerine haber vermiş olsalar da Ahmet Öğüt henüz daha 18 yaşında olan bir genç ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Olay ise bu gece henüz saat 02:00 sularında Konya Selçuk ilçesinde Güleryüz mahallesinde meydana geldi. Zanlı Enes Buğra A. Bir berber dükkanın da kalfa olarak çalışıyor. Arkadaşı Ahmet Öğüt’ü sosyal medya hesabından kendisine küfür ettiği gerekçesi ile bulup konuşmaya başladı. Konuşma tartışmaya dönünce Enes Buğra A. Arkadaşı Ahmet Öğüt’ü 5 kez bıçakladı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA