SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kanseri Yenerek Hayallerine Koşmaya Başladı

Lösemi hastası teşhisi konulan üç gencecik kız yıllardır aynı hastane de Lösemi kanseri tedavisi gördü. Lösemi hastası olan bu üç genç kız aynı hastanede tedavi görmeye başladı ve yıllardır bu hastalık ile mücadele eden bu kızlar en sonunda başardılar ve onlar şimdi hayallerine koşmaya başladılar.

Kanseri Yenerek Hayallerine Koşmaya Başladı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 16 Şubat 2017 - 10:06 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

Doktor Sami Ulus yaptığı açıklamaya göre Kadın Doğum ve Çocuk sağlığı ve hastalıkları Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi görmeye başlayan 16 yaşında ki Tuba Tanrıver 19 yaşındaki Cemile Kaplan ve 23 yaşındaki Merve Sarıaslan, lösemi hastalığı yendi. Ayrıca doktor şunları da ifade etti. onlar sadece aslında sadece kendi hastalıkları değil ya da kendi bedenlerini değik bu hastalık ile mücadele eden binlerce kişiye hem umut hem de örnek olarak onları tekrar hayata bağladılar dedi. bu uğurda yaşanan mücadeleyi ve başarılarını anlatan genç kızlar şu ifadeler yer verdi. Tuba Tanrıver iki yıl önce tam da TEOG sınavına gireceği gün bu hastalığa yani kansere yakalandığını öğrendiğini ifade etti. O zaman nerede ise hayatım yıkılmıştı dedi. O günden itibaren bol ilaçlı olarak günler geçmeye başladı ve sürekli olarak hastanede olduklarını ifade etti.
Maske taktığım için sanki insanlar benden uzaklaşıyor gibiydi. Ama artık o günler geride kaldı ben Lösemi kanserini yenerek eski hayatıma geri döndüm dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA