SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kapıyı Açık Görenler Şok Oldu

İzmir bir yakını tarafında kapının açık halde görülmesi ortaya çıkan bu olay adeta yakınları şoka uğrattı.

Kapıyı Açık Görenler Şok Oldu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 11:32 'de eklendi ve 669 kez görüntülendi.

Bir yakını tarafından kapının açık olduğunun farkına varılması ile ortaya çıkan olay da genç bir kişinin karnından bıçaklanmış halde bulunması şüpheleri uyandırdı.İzmir Torba ilçesinde meydana gelen olayda ölü bir halde bulunan genç isin daha önceden de intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı.  Yaşında olan C.A isimli genç evinde karnından bıçaklanmış halde ölü bir şekilde bulundu.  Torbalı barış yapı sitesinde  otuzuncu blok  katta oturan C.A isimli bu genç bir yakını tarafından evde ölü halde bulundu. Yakını ise olayı şu şekilde kapının açık bir halde olması şüphe uyandırdı. Önce seslendim acaba kapıyı açık mı unuttu diyerek. Fakat ben seslensem de içeriden bir cevap gelmeyince şüphelenerek içeri girdim. İçeri girdiğim de ise C.A’yı evde yerin ortasın sere serpe bir halde buldum. Karnından bıçaklanmış olduğunu fark ettiğimde ise önce 112 acil sağlık ekiplerine daha sonrada polis ekiplerine haber verdim dedi.

C.A’nın yakını yine anlattığına göre daha önce de ilaç içerek intihar girişiminde bulunmuş fakat fark edildiği için önlenmişti. Buna göre ise bu şekilde bir intihar girişimine kalkışamayacak kadar korkmuştu dedi. olay yerine gelen polis ekipleri ise yaptıkları inceleme de C.A’nın en az beş gün öldüğünü buna göre bunun bir intihar mı yoksa başka bir durum mu olduğunu araştırmaya başladıklarını belirtti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı