SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kardeşinin Uyandırıp Öldürdü

Bir bankada çalışan 24 yaşında ki Ceylan Timuroğlu isimli kişinin ölümü hakkında edinilen bilgiler resmen kan dondurdu. 24 yaşında ki Ceylan Timuroğlu resmen ağabeyi tarafından uykudan uyandırılarak öldürüldü. 

Kardeşinin Uyandırıp Öldürdü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Mart 2017 - 7:21 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.

Bir banka çalışanı Ceylan Timuroğlu özellikle sosyal medya üzerinden gururlu bir ağabey diye bahsettiği 38 yaşında olan ağabey Erhan Timuroğlu tarafında başına sıkılarak öldürüldü.İstanbul Sultanbeyli de bir bankada çalışan 24 yaşında ki Ceylan Timuroğlu aynı zamanda ailesi ile yaşayan bir kişi idi. Ceylan Timuroğlu Ataşehir Feratpaşa da ki evinde uyurken eve gelen 38 yaşında ki ağabey Erhan Timuroğlu tarafında önce yatağında kaldırıldı ve sonra kafasına sıkılarak öldürüldü.  Olay yerinden edinilen bilgilere göre eve gelen Erhan Timuroğlu direkt olarak kız kardeşi Ceylan’ın odasına doğru yöneldi. Odanın kapısı açıldığı anda uyanan Ceylan Timuroğlu’na ağabeyi sen haltlar karıştırıyorsun diyerek daha konuşmasına dahi fırsat vermeden belinde bulunan silahı çıkartarak ateş etti bu silahın ateş alması ile birlikte Ceylan Timuroğlu hayatını kaybetti.

Olay yerinde olaya şahit olan Anne ve baba ise kesin olarak verdikleri ifade de zaten onlar daha ne olduğunu anlamadan olayın gerçekleştiğini Erhan Timuroğlu’nun ise o anda müdahale edilecek bir halde olmadığını buna istinaden dur bile diyemediklerini daha buna fırsat kalmadan kızlarının öldüğünü ifade etti.  Aynı zamanda Erhan Timuroğlu’nun Cumhuriyet gazetesi saldırılarının faillerinde bir olduğu da ortaya çıktı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı