SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Karı Koca Tutuklandı

Kütahya da yaşanan cinayet olayı sonrasında yapılan soruşturma ve araştırmalar kapsamında karı ve koca tutuklandı. Kütahya da 25 yaşında olan İsmail Yavuz’un bıçaklanarak öldürülmesine yönelik gözaltına alınan karı ve koca yapılan araştırmalar sonucunda tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Karı Koca Tutuklandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 20:30 'de eklendi ve 389 kez görüntülendi.

Kütahya da yaşanan ve bir kişinin bıçaklanarak öldürülmesi alakalı olarak gözaltına alınan karı ve koca ifadelerinin alınması ve polis ekiplerinin yapmış olduğu araştırma ve inceleme sonucunda tutuklanarak ceza evine gönderildi. Önce ki gün yaşanan bu cinayet vakası ise Kütahya Yunus Emre mahallesin de ki bir apartman dairesinde meydana geldi. Apartman dairesin de yaşayan İsmail Yavuz isimli 25 yaşında ki genç bıçaklanarak öldürülmüş halde evinde bulundu. Konu ile ilgili olarak gözaltına alınan ev sahibi 38 yaşında ki Mehmet ve 34 yaşında ki eşi Emine C. Tutuklanarak önce emniyete götürüldü. Emniyet ev sahibi Mehmet ve Emine C. İsimli kişilerin ifadesi alındı. Burada yapılan sorgulama ardından nöbetçi mahkemeye devredilen zanlılar ise nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay da ise zanlı olarak şüphelenilen Mehmet C. İsimli kişinin verdiği ifadeye göre eşi ile İsmail Yavuz arasında bir gönül ilişkisi olduğunu tahmin ettiğini bunun için olay günü eşinin telefonundan gence mesaj atarak evine çağırdığını belirtti. bir diğer iddiaya göre ise eve gelen genci kendisi değil aynı zaman da eşi ile birlikte öldürdü.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA