SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanını Sert Şekilde Eleştirdi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ata Köşk Oteli’nde Muhtarlar ve Hemşehri Dernekleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve TBMM CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de hazır bulundu.

Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanını Sert Şekilde Eleştirdi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Mart 2017 - 19:17 'de eklendi ve 510 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ata Köşk Oteli’nde Muhtarlar ve Hemşehri Dernekleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve TBMM CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de hazır bulundu.Bu halk oylamasının partilerle siyasi liderlerle değil Türkiye ve Türkiye’nin geleceğiyle ilgili olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, “Sosyal demokrat, ülkücü, mütedeyyin, liberal, kim olursa olsun doğusu, batısı, güneyi, kuzeyi bu bölgelerde yaşayan bütün vatandaşlarım, hep beraber geleceğimizi belirleyeceğiz. Bu kadar önemli bir referandum.” dedi.

Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir televizyon kanalında konuştuğuna değinen Kılıçdaroğlu, “Bizim bir girişimimiz olacak mı? Bizim girişimimiz falan olmayacak. Biz millete gidiyoruz. Millete anlatıyoruz. Vatandaşa anlatıyoruz. Süreç kısır tartışmaların olması gereken bir süreç değildir. Süreç oturup düşünme karar verme sürecidir. Ali bunu dedi ben cevap vereyim, Veli bunu dedi ben cevap vereyim. Oturup kavga edelim. Kavga edecek zaman değil, düşünecek zaman. Ne söylerlerse söylesinler. Elimizde 18 madde var oturup bakacağız. Söylüyorlar üstelik kaba bir dille söylüyorlar; ‘Kılıçdaroğlu yalan söylüyor’ diye söylüyorlar. Ben de kendilerine her seferinde dilimde tüy bitti çağrı yapıyorum. Ben yalan söylüyorsam daha iyi ya, eline fırsat geçti. Alırsın 18 maddeyi senin istediğin televizyon kanalında bana gösterirsin sen bunu doğru söylemedin diye. Ben de mahcup olurum. Gel o zaman. Gelemiyor. Niye gelemiyorlar? Çünkü onlar da biliyor ki ben doğruları söylüyorum. ” ifadelerini kullandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA