SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kılıçdaroğlu Eski Milletvekillerine ve Parti Üyelerine Seslendi!

Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde, CHP’nin eski yöneticileri, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu Eski Milletvekillerine ve Parti Üyelerine Seslendi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 26 Şubat 2017 - 18:06 'de eklendi ve 354 kez görüntülendi.

Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde, CHP’nin eski yöneticileri, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya geldi.Toplantının açılışında hitap eden Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin bir yol ayrımında olduğunu söyledi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski milletvekilleri, Parti Meclisi üyeleri ve il başkanlarıyla referandum sürecini konuşmak için bir araya geldi. Partililere hitap eden Kılıçdaroğlu, Anayasa değişikliğine karşı verilen mücadelenin “Milli Kurtuluş Savaşı’nın ikinci adımı” olduğunu söyledi. “O açıdan bu süreç, milli Kurtuluş Savaşı sürecimizin ikinci adımıdır. 80 milyon vatandaşımın tek tek sorumluluğu var. Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.” dedi.

Geçmişte sorumluluk üstlenmiş, bugün o sorumluluğun biraz dışında olan ancak ülkesine karşı sorumluluğunu yitirmemiş kişilerin “Biz de görev üstlenmek istiyoruz.” dediğini belirten Kılıçdaroğlu, bugünkü toplantının ana amacının bu olduğunu ifade etti. Kılıçdaroğlu, 2015, 2016 ve 2017’deki değişik konuşmalarında, “Türkiye, cumhuriyet tarihinin en derin krizlerinden birini yaşıyor.” dediğini hatırlatarak, bugün gelinen noktada bu derin krizin, Türkiye için bir beka sorununa dönüştüğünü öne sürdü.Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu toplantı sonrası eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın vefatının altıncı yılı dolayısıyla yapılan anma programına katıldı ve burada bir konuşma gerçekleştirdi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı