SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kılıçdaroğlu Sistemi Anlamamış

Adalet bakanı Bekir Bozdağ Anayasa değişikliği ve referandum süreci üzerinde yapmış konuşma ve açıklama da hayır cephesin de olan Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.

Kılıçdaroğlu Sistemi Anlamamış
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:42 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

Bozdağ Kemal bey yeni sistemi hiç anlamamış yeni sistem de başbakan yok direkt olarak Cumhurbaşkanı var hatta Cumhurbaşkanına bağlı olarak görev yapan bakanlar var ifadelerini kullandı.Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı ve anayasa değişikliğinde hayır diyecek olan Kemal Kılıçdaoğlu’na yaptığı konuşmadan dolayı çok fazla yüklendi. Bekir Bozdağ sayın Kemal Bey yeni sistemi hiç ama hiçbir şekilde anlamamış olarak hareket ediyorsunuz. Yeni sistem de bir başbakan yok. Bu sistem de direk olarak Cumhurbaşkanı’na bağlı bir şekilde hareket ediyorsunuz. Buna mukabil olarak Cumhurbaşkanına bağlı olan bakanlar kurulu mevcuttur. Bu bakanlar kurulu ve cumhurbaşkanını denetleyecek olan ise kurulan komisyon ve bunları da denetleyecek olan bir meclis mevcuttur ifadelerini kullandı.  Ayrıca bu sistem sayesin de harekete geçen ve daha hızlı karar verebilen bir Türkiye ile birlikte daha da hızlı bir şekilde adım atacağız dedi.

Bu sefer bizler veto koyan bakanlarımızın konuşmalarına izin vermeyen Merkel belki de şura da on beş yıl geçmeyecek Türkiye’ye gelip konuşma cesareti dahi gösteremeyecek dedi. Bozdağ Sayın  Kemal Bey lütfen sistemi bir daha inceleyiniz bu şekilde yaptığınız konuşmalar dahi savunduğunuz hayır’a yakışmıyor dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA