SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kılıçdaroğlu Tepki Gösterdi

Kemal Kılıçdaroğlu öyle bir tepki gösterdi ki herkes şaşırdı. Almanya’nın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın görüşmelerini iptal etmesine Kemal Kılıçdaroğlu tarafından tepki geldi. 

Kılıçdaroğlu Tepki Gösterdi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 11:42 'de eklendi ve 349 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Almanya da yapacağı görüşmelerin Alman Hükümeti tarafından iptal edilmesine sert tepki gösterdi.  Yaptığı konuşma sırasında bu yapılan asla doğru değildir. Hem sizler dünyaya çıkar demokrasi dersi verirsiniz hem de bunun nasıl yaparsınız ifadelerini kullandı.Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu Almanya’nın devlet bakanlarımızın görüşmelerine karşı yapmış olduğu iptal etme ve ambargo koyma gibi tavırlarına karşı tepki gösteri. Kemal Kılçdaroğlu’nun yapmış olduğu eleştiri ise hem partilileri hem de aynı zaman da diğer partililer tarafından ayakta alkışlandı. Türk siyasetine yakışır bir şekilde alman Hükümetinin yapmış olduğu bu iptal etme kararına karşın bütün partilerin tepki göstermesi ise bazı dengelerin değiştiğinin açıkça göstergesi olmaktadır. ayrıca Anayasa değişikliği ve referandum süresi ile ilgili olarak hayır çıkarsa kutuplaşmayacağız fakat evet çıkar ise Türkiye büyük bir macera içine girmektedir.

İşte bu durum karşısın da Türkiye halkı neden evet desin sadece çıkar bir yol bulamadıkları için bunu yani başkanlık sistemini getiriyorlar. Sadece ve sadece bu kadar yanılgıdan kurtulabilmek adına yapıyorlar ifadelerini kullandı. Bu nasıl bir süreç başımızda bu kadar bela var iken nasıl bunun yaparlar anlamadım gitti ifadelerini kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı