SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kılıçdaroğlu Türkiye’ye Döndü

Cumhuriyet Halk partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yurt dışında eitim gören oğlu Kerem Kılıçdaroğlu eğitim hayatını başarı ile tamamlayarak Türkiye’ye tekrar geri döndü. 

Kılıçdaroğlu Türkiye’ye Döndü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 11:21 'de eklendi ve 714 kez görüntülendi.

Doktora eğitimi için Kore Cumhuriyeti Kore Üniversitesinde eğitim görmek üzer gittiği Kore’den Döndü. Kerem Kılıçdaroğlu siyasette kayırmacılık üzere yüksek lisans eğitimi gören öğrencilere eğitim veriyor.Kerem Kılıçdaroğlu kısa bir süre önce Kore Üniversitesinde eğitim görmek amacı ile Kore Cumhuriyeti’ne gitmiş burada Siyasal Bilimler üzerine eğitim görmüştü. Bu şekilde eğitim gören Kerem kılıçdaroğlu ise doktora eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye tekrar geri döndü.  Kerem Kılıçdaroğlu ise en çok merak edilen konu hakkında açıklama yaptı. Kerem kılıçdaroğlu yurt dışına çıkmadan önce ortaya çıkan bedelli askerlik uygulaması ile ilgili olarak bu kesinlikle kabul edilebilir bir durum değildir. Bu vatanın bütün genç evlatları hepsi birbirine eşittir. Bu sebep ile herkes her yerde eşit olmalıdır. Bu neden ile bu şekilde bir uygulama her ne kadar yurt dışında olsa dahi kökleri savaşçı olan bir millete kesinlikle getirilmemelidir.

Kore de eğitim görmeye başlamadan önce ortaya koyduğu bu fikri sonucu gözlerin ona dikildiği Kerem Kılıçdaroğlu şimdi ise ODTÜ de siyaset bilimleri ensitüsünde Yüksek lisans öğrencilerine geçici olarak eğitim vermek üzere bulunuyor. Bunun nedeni ise askerlik tarihine kadar bunu yapacağı olarak belirtildi. Askerliğini ise herkes gibi uzun dönem yapacağı da belirtildi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı