SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kız Yurdunda Dehşet

Üniversite öğrencisi olan Banu Kuru için arkadaşları tarafından pencereden atıldı iddiası ortaya çıktı. İstanbul da 20 yaşında olan üniversite öğrencisi Banu Kuru’nun yurt arkadaşları tarafından pencereden atıldığı öne sürüldü. İstanbul’da kaldığı kız yurdunda, tartıştığı oda arkadaşları tarafından yurdun penceresinden atıldığı öne sürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Banu Kuru, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

Kız Yurdunda Dehşet
Bu haber Toprak Çınar tarafından 17 Şubat 2017 - 15:00 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.

Banu Kuru’nun dayısı Mustafa Yıldırım yeğenimin olayında intihar süsü verilmek isteniyor bu işin peşini asla bırakmayacağız dedi. tartışmış olduğu iki arkadaşı ve yurt yönetimi hakkında kesin olarak suç duyurusunda bulunduk dedi. İstanbul Ataşehir de bir kız öğrenci yurdunda kalan üniversite ikinci sınıf öğrencisi Banu Kuru daha önceden aralarında anlaşmazlık bulunan oda arkadaşları ile sürekli olarak tartışma yaşıyordu. Olaydan hemen iki gün önce de bu iki kız arkadaşı ile tartıştığı söylenen Banu Kuru yurt penceresinden kendini attı. Fakat olayın peşini bırakmayan aile ve dayı Mustafa Yıldırım bu olayın arkasında bir intihar yok resmen kasıtlı ölüm veya öldürme vardır diyerek yurt yönetimi ve iki kız hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tartıştığı arkadaşları tarafında pencereden atıldığı öne sürülen Kuru ise olay anında hemen Göztepe eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı. Göztepe eğitim ve araştırma hastanesi yoğu bakım ünitesinde halen tedavisi devam etmekte ve yaşam savaşı vermekte olan Banu Kuru’nun dayısı bu işin peşini bırakmayacağız dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı