SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kızım Beni Duyuyorsan Geri Dön

Bartın da acılı baba 6 gündür kayıp olan 14 yaşında ki zihinsel engelli kızını arıyor. Acılı baba kızına beni duyuyorsan geri dön diyerek seslendi.

Kızım Beni Duyuyorsan Geri Dön
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Şubat 2017 - 9:23 'de eklendi ve 296 kez görüntülendi.

Bartın da bir babanın çaresizliği duyanlar tarafından yürekleri dağladı. Zihinsel engelli olan kızını altı gün önce hiçbir neden olmadan ortadan kaybolmasına yönelik baba Erbil Ören altı gündür kızını aramakta. Basında da yerini alan olay da ise baba çaresizce kızına Kızım Sesimi Duyuyorsan Geri Dön mesajı verdi.Bartın da yaşan 40 yaşında ki baba Erbil ören altı gün önce sabah okula gitmek için evden çıkan kızını arıyor. On dört yaşında ki kızı sabah evden okula gitmek için çıktı fakat bir daha geriye dönmedi.  Kaybolan kızın ise kırk yaşında ki babası Erbil Ören tarafından verilen bilgiye göre kızının yüzde elli Hafif zeka geriliği olduğu yönde oldu. Bartın kemer köprüsü mahallesin de yaşayan baba Erbil ören on dört yaşında olan kızı Çiğdem Ören’in sabah okula gitmek için evden çıktığını fakat akşam saatlerin de dönmesi gereken zamanda eve dönmediğini belirtti.  bunun üzerine altı gün önce polis ekiplerine de haber veren baba Erbil Ören sürekli olarak altı gündür gece gündüz kızını arıyor.

Baba Erbil Ören ortaokul öğrencisi olan ve zihinsel engelli olan 14 yaşında ki kızı Çiğdem Ören’in bulunmasını istiyor. Ayrıca baba Ören kızının hayatından şüphe ettiğini ve bunun içinde yetkili makamlardan daha detaylı bir yardım beklediğini belirtirken kızında sesimi duyuyorsan geri dön diye çağrıda bulundu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA