SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kocaeli de Fabrika Yangını

Kocaeli de bu gece yarısı bir fabrika da çıkan yangın herkesi korkuttu. 

Kocaeli de Fabrika Yangını
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Mart 2017 - 7:01 'de eklendi ve 389 kez görüntülendi.

Kocaeli bir otomobil fabrikasında çıkan yangın gece yarısı çalışanları dahi korkuttu. Yangının çıkış sebebi ile ilgil olarak yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Buna bağlı olarak ise yangının kısa sürede kontrol altına alınmış olması ile birlikte pek fazla bir hasar vermediği ortaya koyuldu.Kocaeli Kartepe mevkiin de Hyundai otomotiv parça üretim fabrikası olarak işlem yapan fabrika da çıkan yangın ile ilgili olarak ilk belirlemelerde henüz yangının çıkış sebebi ile ilgili olarak bir açıklama yapılmadı.  Yalnız kısa sürede tüm fabrikayı saran yangın ile ilgili olarak itfaiye ve polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine gelmesi ile birlikte kısa sürede kontrol altına alınması sağlandı. Bu sayede kontrol altına alınan yangın çok fazla bir hasar veya can kaybına sonuç vermeden söndürüldü.  Ayrıca çıkan yangının Pazar günü olması ise ayrı bir etken oldu. Fabrika da çalışan olmadığı için herhangi bir can kaybı da söz konusu olmadı.

Kartepe de çıkan bu yangının henüz sebebi bilinmez iken yetkililer en kısa sürede buna neden olan sebebi bulmak için son hızla çalıştıklarını ve detayları da kamuoyu ile paylaşacaklarını bildirdi.  Yanın esnasında ise fabrikanın bulunduğu yol tamamı ile trafiğe kapatılırken aynı zaman da ambulans da bekletildi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı