SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kocası İçin Yaptı

Adana da yaşanan bu üzücü olay da ise bir kadın dolandırıcıların hedefi oldu. Hedef olarak seçilen kadın ise kocası için bozdurduğu altınların parasını yatırdıktan sonra dolandırıldığını anlayınca gözyaşlarına boğuldu.

Kocası İçin Yaptı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Mart 2017 - 9:44 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Kendisini arayarak polis olduklarını ve kocasının gözaltında olduğunu belirterek bir miktar para karşılığında kocasının çıkarılacağı söylene kadın dolandırıldığını anlayınca kendini tutamadı.Adana da yaşan olay da ise bir kadın kocası için yaptıklarından sonra gözyaşlarına boğuldu. Adana da bir kadın dolandırıcıların hedefi oldu. Kendisini arayan dolandırıcılar aslında kendilerini polis olarak tanıttılar daha sonra ise kocasının gözaltında olduğunu söylediler.  Bunun üzerine kulağında ki küpeyi dahi bozduran genç kadın bulduğu 2 bin 900 TL parayı dolandırıcılara verdi.  Yaşanan bu üzücü olay ise Seyhan İlçesine bağlı İstiklal Mahallesi üzerinde meydana geldi. Ev hanımı olan 26 yaşında ki Saniye İpek cep telefonu çaldığında telefonu açtı fakat karşıda ki kişiler kendilerini polis olarak tanıttılar. Bundan sonra ise kocasının gözaltına alındığını ifade etti. aslında telefonda ki kişi kendisini Kemal komiser olarak ve eşinin kimlik bilgileri ile uygunsuz işler yapıldığını ileri sürerek gözaltına alındığını belirtti. Bu konuşma esnasında ise telsiz sesleri de gelince genç kadın olaya inandı.

Daha sonra verilen isme parayı yatıran genç kadın bunların dolandırıcı olduğunu öğrenince gözyaşları içinde polise başvurdu. Polis ise dolandırıcılar hakkında çalışma başlattı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı